Finalisterna 2019

Årets Små VVS-Företag:   
Aktiebolaget Erlandsson's VVS (Vinnare)
Andreas Simonsson VVS och Industriservice i Malmö AB
Borgs Rörläggeri AB
Kinds Rörinstallationer AB
PePe VVS i Mälardalen AB

Årets Medelstora VVS-Företag:
Carlaplans Rörläggeri i Tvååker Aktiebolag (Vinnare)
Cyklande Rörmokaren Sverige AB
Göte P Rör & Bygg AB
Söderköpings Energi & VVS AB
U-Con VVS AB

Årets Stora VVS-Företag:
Högbergs Rör i Borås AB
Rörteamet Själevad AB
Rörmontören Syd AB
Termorör Stockholm AB
Wiiks Rör AB (Vinnare)

Årets Små El-Företag:
Alfta Elektriska AB
Elektrikergruppen i Norr AB
Gumse Elektriska AB
Hyr en timme i Stockholm (Vinnare)
KNG El Konsult & Installation AB

Årets Medelstora El-Företag:
Dexel AB
Elektropartner Nacka AB (Vinnare)
Hjulsbro Elservice AB
Kumlins Elektriska AB
Trönninge El AB

Årets Stora El-Företag:
AB Syd El i Malmö
Elcenter JK i Borås AB (Vinnare)
Eldialog Green Electro AB
Elservice i Trelleborg AB
Wani Energi AB

Årets Små Måleriföretag:   
Elias Eliassons måleri och bygg service
Hjo Måleri AB (Vinnare)
Linneby Måleri AB
Peterssons Måleri i Lenhovda Aktiebolag
Stockholms Dekorationsmålare

Årets Medelstora Måleriföretag:
7H Måleri & Entreprenad AB
Anders Jansson Måleri AB
JF Måleriteam AB
Malmö Måleritjänst AB
Myskje Måleri AB (Vinnare)

Årets Stora Måleriföretag:
AJS Måleri AB
Målerifirma Alfred Holm AB
Måleritjänst i Syd AB
Nybergs Bygg & Måleri NBM Umeå AB (Vinnare)
Vaksala Måleri AB

Årets Små Byggföretag:
Byggtjänst 4 Dig AB
Gehman Bygg AB
Livstidsbygg AB
NF Snickeri
Tälje Villaservice (Vinnare)

Årets Medelstora Byggföretag:
Anders Ljungström Bygg & Montage AB
Clabbes Bygg AB
Foxor Bygg AB
Rickard Svensson & Stefan Svensson Byggnads AB
Robin Sjöström Bygg AB (Vinnare)

Årets Stora Byggföretag:
BiWi Bygg AB
DM TAK AB
Lindqvist & Engström AB (Vinnare)
M Degerstedt Bygg Ab
Miri Bygg AB

Årets Badrumsentreprenör:
AGERO Entreprenad AB
BiWi Plattsättning AB (Vinnare)
Hilmerssons Badrumshjälp AB
JMG Kakel & Klinker AB
Mur & Platt service Stockholm AB

Årets Golventreprenör:
Friberg & Co Golvtjänst AB (Vinnare)
J. K. S Golv i Växjö AB
Järna Plattsättning AB
Palmreds Golv & Entreprenad
UR Golvelit AB

Biljetter & frågor

Är du intresserad av biljetter? Eller har du andra frågor? Du är alltid välkommen att ringa oss på 076 310 00 21 eller be om att bli uppringd.

Biljetter & frågor